Témata a zadání prací pro studenty

Témata bakalářských a diplomových prací

• bastlirDoporučujeme začít pracovat na zadání raději dříve, než později. Klidně můžete začít řešit téma BP v druhém ročníku.
  • Myslete na to, že realizace BP/DP do značné míry definuje “jak moc se toho naučíte” – do dobře udělané BP/DP musíte vložit mnoho hodin usilovné práce – jen tak se ale můžete hodně naučit.
  • V Mechlabu pracujeme v týmu, od starších kolegů studentů se můžete spoustu věcí naučit.
  • Aktuálně nabízená témata BP a DP jsou ke stažení zde.

Mikroprojekty

Je pro Tebe ještě brzo začít řešit téma BP/DP? Chceš se blíže seznámit s prostředím Mechatronické laboratoře? Máš volný čas?

Vyber si nějaký Mikroprojekt!

Co to je MikroProjekt?

• Malý jasně definovaný úkol, který zadáváme studentům a dalším zájemcům o práci v Mechlabu nebo pro odbor Mechatroniky.
  • Smyslem je motivovat studenty, zjistit co člověk umí, jak rychle se učí, komunikuje, umožnit studentům zapojit se různým způsobem do dění v laboratoři.
  • Zadání projektů může (ale nemusí) být vázáno na jiné velké projekty výukové, výzkumné nebo komerční.
  • Může se také jednat o úkol související s PR laboratoře apod.
  • Zkušenému člověku zabere realizace zadání cca do 8hod. práce (nemusí být zcela pravidlem).

Jaká jsou témata/zadání MikroProjektů?

Ke stažení zde.

Co dělat pokud mám zájem o nějaký mikroprojekt?

Napište mail přímo garantovi.