Lidé v Mechlabu

Jádro našeho týmu se skládá ze zaměstnanců a PhD studentů:

    • Robert Grepl
      • vedoucí  laboratoře – kontakt
      • koordinace výuky v Mechlabu
      • koordinace řešení zakázek pro průmyslové partnery
      • modelování a simulace v MATLAB/Simulink
      • identifikace systémů
    • Petr Krejčí (petr.krejci@mechlab.cz)
      • LabVIEW (USB HW, RealTime, FPGA)
      • měření mechanických veličin
      • FEM analýzy
    • Josef Vejlupek (josef.vejlupek@mechlab.cz)
      • návrh a programování embedded systémů
      • LabVIEW
    • Václav Sova (vaclav.sova@mechlab.cz)
      • LabVIEW (USB HW, RealTime, FPGA)
      • dSPACE
      • programování FPGA (Xilinx, Atlys, DS5203)
      • návrh a programování embedded systémů
    • Jan Chalupa (jan.chalupa@mechlab.cz)
      • správce laboratoře
      • Matlab/Simulink, MPlab, LTspice
      • simulace a návrh elektronických obvodů
      • návrh bezdrátový měřících modulů
      • práce s mikrokontroléry (Microchip, Atmel)
      • POWER HIL simulace
    • Michal Matějásko (michal.matejasko@mechlab.cz)
      • Matlab/Simulink
      • MPlab
      • PCB design
      • Rapid control prototyping
      • HIL
    • Jan Najman (jan.najman@mechlab.cz)
      • Matlab/Simulink
      • embedded systémy
    • Tomáš Spáčil (tomas.spacil@mechlab.cz)
      • Matlab/Simulink
      • embedded systémy
    • Michal Bastl (michal.bastl@mechlab.cz)
      • simulace systémů
      • Matlab/Simulink
      • LTSpice
      • PCB design
      • embedded systémy
      • Rapid control prototyping
      • CPLD, VHDL
    • David Klimeš (david.klimes@mechlab.cz)

    • Na výzkumných a vývojových projektech i zakázkách pro průmyslové partnery pracují také tito studenti:
      • Martin Brablc (martin.brablc@mechlab.cz)
      • Martin Appel (martin.appel@mechlab.cz)
      • Štěpán Zouhar